Domů > Sortovací, třídící a kontrolní práce, opravy a odstranění nedostatků

Sortovací, třídící a kontrolní práce, opravy a odstranění nedostatků

Steel Technik s.r.o. úspěšně působí na trhu již od roku 2011. Nově poskytujeme služby v oblasti třídění, kontroly kvality, opravy a úpravy dílů pro AUTOMOBILOVÝ A STROJÍRENSKÝ PRŮMYSL. Naše společnost vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru. Reagujeme na Vaše požadavky a problémy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jsme schopni okamžitě řešit Vaše krizové situace, jako např. okamžité navýšení počtu pracovníků nebo výjezdy našich kompetentních pracovníků.

Cíle společnosti Steel Technik, s.r.o.

Vytvořit stabilní a prosperující firmu, která může nabídnout zákazníkům komplexní služby zajišťující splnění jejich požadavků v té nejvyšší kvalitě a odpovídajících termínech. Podpořit automobilové výrobce a jejich dodavatele stejně jako ostatní typy firem při odstraňovaní nedostatků v oblasti kvality dodávaných dílů. Vzhledem ke zvyšující se poptávce po našich službách máme v úmyslu do budoucna otevřít nové pobočky za účelem zvýšení flexibility poskytování služeb našim zákazníkům.

Naše služby

  • Třídicí práce
  • Kontrolní práce
  • Vícepráce a rework
  • Logistika, montáž a balení
  • Vstupní i výstupní kontrola výrobků
  • Drobné úpravy a opravy dílů
  • Kontrola funkčnosti dílů a kompletnosti sestav
  • Čištění a odmaštění dílů
  • Přečíslování a značení materiálů

Katalog na stažení

Stáhnout katalog

Popis pracovních pozic

Quality Inspector - kontrolor, je označen visačkou, nosí firemní oblečení modré barvy. Provádí vlastní výkon. Dodržuje pracovní instrukce.

Team Leader - vedoucí směny, řídí Quality Inspectory, je označen visačkou, nosí firemní oblečení zelené barvy. Vede dokumentaci o práci týmu. Komunikuje se zástupci zákazníka.

Supervisor - vedoucí akcí, řídí Team Leadery a Quality Inspectory, je označen visačkou, nosí firemní oblečení vínové barvy. Připravuje dokumentaci o zakázce, komunikuje se zástupci oddělení kvality.

Asistent Manager řídí Supervisory a Team Leadery, vede a řídí zakázky, přijímá a vyřizuje reklamace, připravuje podklady pro fakturaci, komunikuje se zástupci oddělení kvality i jinými.

kontakt

Petr Dvořák
email: petr.dvorak@steeltechnik.cz
CZ, AJ, DE Tel.: +420 774 941 836